Srednie firmy – ich specyfika

Srednie firmy - ich specyfika

Więcej razy, niż pamiętam, kiedy rzeczy są najgorsze Zastanawiam się, gdzie jest Bóg … dlaczego on nie działają? I stają się coraz bardziej zdesperowani … powoli spada do tego, co niektórzy nazywają drobne depresja … dlaczego Bóg wydawał się opuszczaj mnie, kiedy wie, że muszę mu działać teraz bardziej niż kiedykolwiek? Jednym z bardzo szczególny czas, przychodzi na myśl, gdy w naturalny wyglądało na to, że został zatopiony … zacząłem moją firmę budownictwa przemysłowego w listopadzie 2000 roku i miał co wielu rozważy wspaniałe pierwsze 10 miesięcy w biznesie.

W tych 10 miesięcy bym się więcej pieniędzy pracuje dla siebie niż ja pracuje dla kogoś innego int on poprzednie 3 lata. Następnie samoloty uderzył w wieże World Trade Center i wszystko przyszedł do zmarłej przysłony.

Brak zapytań, żadnych szacunków, brak pracy … mnóstwo niepewności.

Srednie firmy - ich specyfika

Przeżyliśmy 2002 żyjących na pieniądze, które zrobiliśmy w 2001 roku.

I tak naprawdę nie powitać 2003, ponieważ nie było dużo pracy, które można uzyskać w mojej branży. Ludzie i firmy wciąż przestraszony, niepewny, co w przyszłości odbędzie się zagrożenia terrorystyczne zbliża.

Srednie firmy - ich specyfika

Pomimo moich usilnych starań marketingowych, znaleźliśmy się patrząc na 3 miesiące przed pieniądze się skończyły, a my byliśmy w głębokim chwastów. Powoli czas wkradł do przodu, aż mieliśmy tylko 3 tygodnie, dopóki nie zostały zatopione.

Zawsze byłam osobą o silnej wierze, ale ta sytuacja była bardziej niż można sobie radzić na własną rękę. To po prostu nie wydaje się, Bóg słyszy moje modlitwy. Szukałem Biblię pisma dać mi spokój i komfort … dać mi mądrość i kierunek, co mam dalej robić.

Jedna rzecz, że nie robił, że muszę zająć i to było podnieść moje prośby modlitewne do moich współwyznawców … moich przyjaciół.
Artykuł dzięki: