Firma oparta na pasji

Firma oparta na pasji

Niezależnie od wybranej metody przygotowywania prognozy dla potencjalnych klientów, istnieje kilka rzeczy, które należy pamiętać.

Po pierwsze, konieczne jest, że zakres prac na miejscu zanim zapewnienie cytatów. Chociaż niektórzy klienci mogą zadzwonić z wymiarami swojego projektu i oczekują Cię o podanie opłaty przez telefon, to nigdy nie jest dobry pomysł, aby dać cytat bez uprzedniej oceny lokalnych warunków.

Po drugie, należy doliczyć koszt materiałów do swojej oszacowania. Może to być albo uwzględnione swoje wydatki pracy lub wyszczególnione osobno. Jeśli wyszczególniać oddzielnie rozważyć uzyskanie licencji sprzedawcę, tak aby można kupić farby i inne materiały na poziomie hurtowym i bez płacenia podatku od sprzedaży. Następnie można obciążać klienta ceny detalicznej materiałów potrzebnych do pracy. Następnie należy zebrać podatku od sprzedaży z klientem, i przekazuje te płatności na rzecz odpowiednich podmiotów rządowych, zgodnie z lokalnymi i państwowymi przepisami.

Firma oparta na pasji

Wreszcie, jeśli masz trudny czas ustalania, co do ładowania, bardziej doświadczeni malarze w danym obszarze może być również doskonałym źródłem informacji. Nie bój się dać im do zrozumienia, że ??zostały rozpoczęte lub też myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej w tej samej dziedzinie. Można natknąć się tacy, którzy nie chcą z tobą rozmawiać, ale większość powinna być gotowa do pomocy, a także cenną wgląd w biznesie.

Ten artykuł został napisany przez Świtu Hall. Odwiedź stronę internetową, ściennymi ma lowidłami 1-2-3, na innych wskazówek i technik, w tym instrukcje dotyczące jak malować mural.

Artykuł dzięki: