Jak zalozyc firme jednoosobowa

Jak zalozyc firme jednoosobowa

Identyfikowanie Dark Side

Jest samotny na szczycie. Wystarczy zapytać Jeff Skilling lub Bernie Madoff. Myślisz, że poprosiła o informacje zwrotne na temat ich wydajności lub zastanawiał się jak ich destrukcyjne psychologicalpatterns może obniżyć firmę? Czy uważasz swoich podwładnych, którzy byli zależni od nich ich pensje i premie powiedziałby im prawdę? Czy struktura władzy panującej w większości organizacji wyklucza uzyskanie szczerych opinii i dlatego zapraszam lekkomyślność i nadużyć?

Czy Twoja firma wykorzystuje anysort narzędzia oceny ocenić destrukcyjne tendencje wykonawczych (znany również jako „derailers”)? Kierownictwo często są popularne, imponująca i społecznie wykwalifikowane osoby, które sprawia, że ??itdifficult zobaczyć negatywne cechy. Te negatywne cechy są celowo ukryte, wszyscy umieścić naszą najlepszą stopę do przodu. Jednak derailersact jak „uśpionych komórek” – pojawiające się, gdy władza wykonawcza jest pod skrajnego stresu. nigdy nie może wystąpić Perfect Storm tych potentialorganizational bomb atomowych lub mayoccur tak rzadko, że nie jest łatwo odrzucić ich istnienia. Jednak, kiedy się zdarzają, theyhave tak wielki wpływ mogą one zniszczyć cały zespół lub organizację.

Earlywarning objawy mogą beteam konfliktu lub niezadowolonych pracowników. Ale ispossible zrobić „prewencyjne”, którego oceny odnowy biologicznej w celu identyfikacji czynników ryzyka wykolejenia z wielką dokładnością. Executive Coaching, używając tych assessmentresults, znacznie zmniejszyć szanse na destrukcyjną krachu.

Zapobieganie

Tuż po otrzymaniu szczepienia, aby uniknąć ryzyka poważnego zakażenia, firmy mogą wykorzystywać ocenę wykonawczą i coachingu w celu zapobiegania chorobom i zaburzeń z przenika pracy. Kilka firm, z którymi pracuję ocenili całą swoją drużynę Top Management zidentyfikować mocne i słabe strony.
Artykuł dzięki: