Wlasna firma w domu

Wlasna firma w domu

Jeśli prowadzisz biuro w domu poznacie dzienna wycieczka do urzędu pocztowego może być czasochłonne i niewygodne. Jeśli pracujesz na własną rękę bieg poczta oznacza telefony pozostają bezzałogowe a może być nawet utraty biznesu. Posiadanie frankownicy w domowym biurze może być odpowiedzią na wszystkie potrzeby mailowych i zapewnia wiele korzyści dla firmy.

Oszczędność czasu i pieniędzy są dwa z głównych zalet systemów home frankowania. Znaczki są nieefektywnym sposobem płacenia za elektroniczną ze względu na wysoki poziom niedokładności. W Wielkiej Brytanii, koszt delegujących liter stale rośnie w ciągu ostatnich 20 lat o pierwsze i drugie klasy znaczki kosztują 36p i 24p odpowiednio. Jeśli element, który kosztuje 40p odpowiedzieć trzeba by użyć pierwszej i drugiej klasy znaczek, aby w pełni pokryć koszty, marnowanie 20p w tym procesie. To wysokie straty mogą wynieść setki funtów rocznie i jest obciążeniem dla swoich firm środków finansowych.

Wlasna firma w domu

Systemy frankowania Poczta Ci zaoszczędzić pieniądze na dwa sposoby. Po pierwsze, maszyny do frankowania mają łuski, które dokładnie zważyć mail i pobierze dokładna ilość w oparciu o konkretne ciężarami. Dokładna waga elektroniczna można zaoszczędzić do 20% na kosztach pocztowych, ponieważ eliminuje konieczność overstamp a więc przepłacać za transport swojego maila.

Wlasna firma w domu

Po drugie, Royal Mail oferuje zniżkę w wysokości co najmniej 2p za list do użytkowników frankownicy. Pierwsze litery klasa zapisać 2p za sztukę każdego z pakietów pierwszej klasy kosztuje ogromne 26P mniej (251g – 500g). Połączenie tych oszczędności może poprawić przepływ gotówki i zwolnić środki do wykorzystania w innym miejscu w firmie i biurze.

Oszczędność czasu jest proste dzięki maszyn do frankowania, jak nie trzeba stać w kolejce na poczcie, a może po prostu pop franked poczty do skrzynek pocztowych wyznaczonych.
Artykuł dzięki: