Z czym sie wiaze tworzenie firmy od podstaw

Z czym sie wiaze tworzenie firmy od podstaw

Wielkie przełomy były achievedas pracownicy zaczęli komunikować się za ich pomysłów i zaczęli zobaczyć jak współzależne są. W poniedziałek było inaczej, ale po 30 dniach wszystko wróciło do status quo.

Z dodatkową coachingu i spotkań, afollow-up konstrukcji na kontynuowanie komunikacji i interakcji został zainicjowany. Rok później sprzedaż jest o 20% andproduction jest ableto zaspokoić popyt. Thereis znacznie bardziej harmoniousrelationship między tymi dwoma działami andit jest zabawa przyjść ponownie działać.

Co to ma wspólnego z kwalifikacji i Madoffa?

Z czym sie wiaze tworzenie firmy od podstaw

Jest to na pewno powiedzieć, że Skilling i Madoff prawdopodobnie nie pytali za dużo informacji zwrotnej i interakcji z otwartą i szczerą odmiany. Możesz być pewien, że były peoplein organizacja który wiedział, co się dzieje i wybrał albo zostawić lub zignorować problem. Każda z tych opcji boli firmy, czasami w bardzo poważnych sposobów.

Korzystanie ocen oraz zatrudnianiu koordynatora spotkań jest ogromnym krokiem w zarządzaniu ryzykiem wykonawczym wykolejenie i inwestycja w poprawę kultury firmy. Poprawa kultury opłaca retencji pracowników, zapobieganie konfliktom, a może nawet uratować firmę przed katastrofą.

Artykuł dzięki: